advertise

یکی دیگر از زیر مجموعه های محتوای تصویری فرآیند محتواسازی است که می تواند در شناساندن شرکت و کار و کسب شما به دیگران و مخاطبان بسیار موثر واقع شود. در همین راستا مجموعه هلدینگ نگاه آریایی در نظر دارد با توضیحات کافی در این زمینه بتواند شما را شناخت بیشتر این نوع محتوا کمک کند و در صورتی که تمایل دشته باشید شما را در امر تولید یک مستند مناسب برای سایت و کار و کسب خود کمک کرده و آن را منتشر نمایید. برای این منظور شما می توانید فرم مشاوره رایگنی که در انتهای صفحه قرار گرفته است را پر کرده و در جلسه حضوری که برگذار می گردد علاوه بر دریافت مشاوره رایگان در راستای بهبود فروش و بدست آوردن اطلاعات مورد نایز برای کار و کسب خود با عقد قرار ما بین صاحب کار و کسب و مجموعه هلدینگ نگاه آریایی از امکانات و خدمات این مجموعه بهره مند شوید و مسئولیت انجام امور مرتبط با بهبود کار و کسب خود را به این مجموعه واگذار نمایید. بهتر است اطلاعات کافی در رابطه با محتوای تصویری مستند سازی در اختیار شما قرار دهیم تا با مفهوم این نوع محتوا بیشتر آشنا شوید و مزایای آن را بشناسید و بتوانید با دیدبازتری از این محتوا در تولید محتوای خود استفاده نمایید.

مستند سازی چیست؟


مستند معمولا به کلپی گفته می شود که شامل اطلاعات کامل با جزئیات زیاد در رابطه با یک موضوع خاص باشد و با توجه به این تعری می توان آن را برای محتوای سایت تعمیم داد و گفت که مستند سازی در روند محتوا سازی به کلیپی گفته می شود که شامل اطلاعاتی در رابطه با کسب و کار شما و حاوی اطلاعاتی از قبیل تاریخچه تاسیس شرکت، توضیحات مفصل در رابطه با نوع خدمتی که ارائه می شود و تجزیه تحلیل این خدمات، توضیحات مکمل محصولات ارائه شده توسط شرکت شما و از این قبیل اطلاعات که می تواند به مخاطبان اطلاعات جامعی در رابطه با تمامی جوانب بیزینس شما عرضه کند. این اطلاعات اگر قرار باشد در قالب متن ارائه گردد ممکن است طولانی، خسته کننده و غیرجذاب شود که این می تواند اثرات مخربی در راستای بهبود رتبه گوگل شما داشته باشد و بجای این مورد شما می توانید از محتوای تصویری مستند سازی برای انتقال این اطلاعات استفاده کنید که نه تنها می تواند به جذب مخاطب شما کمک کند بلکه از نظر کیفیت و رتبه بندی گوگل نیز می تواند تاثیر چشم گیری داشته باشد.


یک مستند خوب باید شامل چه مواردی باشد؟


برای بهبود کیفیت مستندات خود یک سری قوانینی وجود دارد که شما می توانید با رعایت کردن این نکات کیفیت محتوای تصویری خود را چندین برابر نمایید. مستند سازی نیز مستثنی نیست و شما می توانید با در دست داشتن امکانات کافی و یا همکاری با مجموعه که در این زمینه توانایی و تجربه بالایی داشته باشد به هدف مد نظر خود دست پیدا کنید. محتوا سازی ما باید بر پایه استراتژی بازاریابی انجام شود و شامل اطلاعاتی باشد که بتواند این استراتژی را محقق کند و با توجه به این نکته شما باید حوزه ای را که در نظر دارید مشخص نمایید. به طور مثال می خواهید مستند برپایه تاریخچه کار و کسب بیان شود یا با هدف توضیح و تفسیر خدمات و محصولات و بر این اساس سناریو مرتبط را تنظیم کرده و اکانات لازم را تهیه و اقدام به تولید محتوا نمایید. اگر در این راستا سوال یا مشکلی داشته باشید می توانید با کارشناس مجموعه هلدینگ نگاه آریایی در میان بگذارید و از تجربه آنان در این زمینه استفاده کنید.