نریشن


نریشن یکی دیگر از امکانات صوتی است که می توانید در تولید محتوای صوتی خود از آن استفاده کنید و محتوای بهتر و با کیفیت تر ارائه دهید. خوبی نریشن این است که شما می توانید هم به صورت مجزا و فایل صوتی ارائه دهدی و هم به عنوان تکمیل کننده محتوای تصویری خود از آن استفاده نمایید. برای اینکه بتوانید استفاده درست تری داشته باشید چه بهتر که با مفهوم علمی و دقیق این مقوله آشنا شوید و بعد از تسلط کافی در مورد چه بودن نریشن اقدام به استفاده از آن در محتوای صوتی خود نمایید. مجموعه هلدینگ نگاه آریایی یکی از مجموعه های تولید محتوایی است که با داشتن نریتور های حرفه ای و با سابقه با صدای خاص و بی نظیر در زمینه تولید نریشن های اختصاصی از سابقه بالایی برخوردار است و اگر تمایل داشته باشید می توانید با پر کردن فرم مشاوره رایگانی که در انتهای صفحه قرار گرفته است طی جلسه حضوری نمونه ماری های انجام شده در این زمینه را مشاهده کرده و راحت تر تصمیم بگیرید.

نریشن چیست؟


نگاه آریایی

هنر گویندگی و مهارتی که گوینده برای بیان موضوع و انتقال احساسات مختلف به مخاطب دارد، همه عواملی هستند که باعث می شوند ما از گوش کردن به یک نریت لذت ببریم و یا درک بهتری از مطلبی که ارائ می شود داشته باشیم. در ادامه به بیان مفهوم نریشن و کاربردهای ن می پردازیم. نریش در واقع یک کلمه انگلیسی است که رد فارسی به معنای متن خوانی و به طور کلی گویندگی ترجمه می شود که در اینجا ما معنای اول آن یعنی متن خوانی مد نظرمان است. بنابراین یک نریتور حرفه ای آدمی است که یک متن یا نوشته را نه تنها خوانده بلکه آن را به شیوه ای گویندگی می کند که تاثیر لازم را بر مخاطب بگذارد. به عبارتی دیگر این مهارت و نحوه گویندگی نریتور است که به برنامه های تصویری و شنیداری اعتبار می بخشد. بنابراین به شما توضیح می کنیم برای تولید محتوای صوتی خود از افرادی استفاده کنید که آموزش های لازم را دریافت کرده است و و با تکرین و کسب تجربه کافی بتواند محتوای صوتی جذاب و دلپذیری برای شکا تولید و عرضه کند. اگر بر این اساس محتوای صوتی خود را تولید کنید مطمئنا می توانید مخاطبان را به سمت سایت خود راهنمایی کنید و بر این اساس رتبه گوگل خود را بهبود ببخشید و حتی در برخی از موارد اگر محتوای شما به اندازه کافی جذاب باشد سبب می شود که بازدیدکنندگان ان را به اشتراک بگذارند و باعث دیده شدن بیشتر محتای شما شوند.

نریشن چه کاربردهایی دارد؟


استفاده از نریشن رد تولید محتوای خود باید به شکل خیلی خلاقانه صورت بگیرد یکی از جاهایی که شما می توانید با استفاده از نریشن محتوای خود را جذاب تر کنید در کلیپ ها و فتوکلیپ ها می باشد. در فتوکلیپ ها مجموعه ای از تصاویر نمایش داده می شود به همراه موسیقی حال اگر شما بتوانید همراه این تصوایر و موسیقی تاثیر گذار از یک صدای پخته و درست برای بیان اطلاعاتی در حین پخش این تصاویر استفاده نمایید می توانید هم در زمان مخاطبان خود صرفه جویی کنید و در یک بازه زمانی علاوه بر انتقال اطلاعات تصویری یک سری اطلاعات ر به شکل صوتی نیز در اختیار آنان قرار دهید و هم جذابیت محتوای تصویری خود را دو چندان کرده و از حالت یکنواختی خارج خواهید کرد.


پیشنهاد ویژه هلدینگ نگاه آریایی آن است که برای بهره‌مندی از فواید نریشن در تولید محتوای صوتی بهتر است که کار را با مقاله های صوتی شروع کنید و برای چند مقاله از سایت خود نریشن تهیه کرده، در سایت خود منتشر نمایید. بعد از آن می توانید به راحتی آن را تجزیه تحلیل کرده و بر این اساس استراتژی تولید محتوای خود را اصلاح نمایید.