advertise

محتوای گرافیگی

تولید محتوا گونه های مختلفی دارد که یکی از این گونه ها مختوای گرافیکی می باشد. طراحی گرافیکی نقش مهمی در فضای رقابتی کار و کسب و تجارت امروزه دارد و کسب و کار ها برای تولید محتوای اثرگذار گرافیکی نیاز به یک گرافیست دارند یا می توانید از شرکت هایی کمک بگیرید که علاوه بر گرافیست های محرب و حرفه ای برای شما استراتژی بازاریابی مناسبی را برنامه ریزی نماید و بر طبق این استراتژی و در راستای راهبرد اهداف شما شروع به تولید محتوای مورد نظر نموده و آن را منتشر می کند. یکی از این مجموعه ها هلدینگ نگاه آریایی است که با تجربه ۲۰ ساله در این زمینه و دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز برای تولید محتوای گرافیکی می تواند به بهترین شکل ممکن تولید محتوای گرافیکی شما را از صفر تا صر به طور کامل انجام دهد و در بازه زمانی کوتاهی شما می توانید و تاثیر و بازخورد آن را مشاهده نمایید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با پر کردن فرم درخواست به صورت حضوری تمامی سوالات و ابهامات خود را بر طرف کرده و در صورت تمایل شروع به همکاری نماییم.

جذاب ترین تصاویر معرف سایت و کسب و کار هستند

تولید محتوای گرافیکی معرف چیست؟

تولید محتوای گرافیکی در واقع یکی از انواع تولید محتوای پرطرفدار است که از محبوبیت زیادی در بین کابران سایت ها و شبکه های اجتماعی برخوردار است. یکی از معیارهای رتبه بندی در گوگل طراحی گرافیکی سایت شما می باشد و اگر بر اساس اصول بهینه سازی سئو محتوای گرافیکی خود را تولید نمایید باعث بهبود صفحات سایت می گردد. محتوای گرافیکی در واقع به بیان و درک بهتر محتوای متنی شما کمک می کند. اولین چیزی که مخاطبان در نگاه اول بعد از ورود به صفحه مجازی شما چه سایت و چه سوشال مدیا شما می شوند به نظر شان می رسد ظاهر گرافیکی کار و کسب شما می باشد که هرچه این طراحی زیباتر و گیراتر باشد در جذب مخاطبان موثرتر است. به طور مثال در مورد سایت شما افرادی که در مورد یک مطلب سرچ می کنند به طور معمول چندین تب مختلف را به طور همزمان باز می کنند تا بتوانند در بین سایت های مختلف انتخاب مناسب تری داشته باشند و آمار نشان می دهد که اگر سایت شما دارای قالب و طرح متناسب باشد مخابان تمایل بیشتر برای مطالعه متن و محتوای شما دارند و احتمال انتخاب سایت شما در بین سایت های دیگر افزایش پیدا می کند و در نتیجه علاوه بر جذب مخاطبان و تبدیل آن ها به مشتریان دائم می تواند در بهبود سئو سایت شما نیز موثر باشد. بنابراین طراحی گرافیکی یکی از گزینه هایی است که می توانید با سرمایه گذاری بر آن به سود قابل ملاحظه ای برسید.

عوامل موثر در افزایش کیفیت محتوای گرافیکی

نگاه آریایی

ترکیب انواع محتوای گرافیکی

محتوای گرافیکی خود دارای انواع مختلف و زیرمجموعه های متنوعی است ولی اگر بتوانید از انواع محتوای دیگر از قبیل محتوای متنی و صوتی نیز در تولید محتوای گرافیکی خود استفاده نمایید می توانید تاثیرگذاری آن را چندین برابر نمایید. البته این روند باید اصولی و بر طبق برنامه خاصی صورت بگیرد در غیر اینصورت نه تنها تاثیر مثبتی بر کار و کسب شما نمی گذارد بلکه باعث از بین رعتن محبوبیت شما نیز می شود.


نگاه آریایی

تناسب محتوای گرافیکی و متنی

بنابراین نیاز است که محتوای گرافیکی که تولید می کند متناسب با محتوای دیگر و همراستا با موضوع مورد نظر باشد تا بتواند مخاطب را به شکل موثرتری جذب نماید. یعنی به شکلیی این محتوای تولید شود که بدن در نظر گرفتن مختوای متنی بتواند مفهومی را به مخاطب منتقل کند و زمانی که در کنار محتوا قرار می یگرند کامل کننده این محتوا بشود و باعث درک بهتر محتوای متنی شود.


نگاه آریایی

داشتن قالب گرافیکی مشخص برای سایت

البته برای بهتر شدن کیفیت محتوای گرافیکی خود نیاز است که قالب مشخصی برای سایت خود در نظر بگیرید و متناسب با آن محتوای خود را طراحی نمایید اگر از سبک های مختلفی برای محتوای خود استفاده کنید علاوه بر اینمه طاهری نا زیبا به سایت خود می دهید باعث سردرگمی خواننده گان سایت خود نیز می شوید. داشتن قالب ثابت و مشخص می تواند به برندینگ شدن شما نیز کمک کند.


نگاه آریایی

داشتن پالت رنگی مشخص

البته داشتن پالت رنگی ثابت نیز بی تاثیر نیست. به این شکل که شما متناسب با کار و کسب خود و لوگویی که برای خود در نظر گرفته اید یک رنگ سازمانی تعریف می کنید این رنگ سازمانی در تولید محتوای گرافیکی شما باید به عنوان پایه اصلی قرار بگیرد و تمامی طراحی های شما حول محور این رنگ انجام شود تا بتواند علاوه به برندینگ کردن شما ظاهری چشم نواز به سایت شما ببخشد. در ادامه شما باید یک پالت رنگی مناسب با این رنگ سازمانی در نظر بگیرید که بتوانید در انواع زمینه و انواع طراحی های گرافیکی از آن استفاده نمایید. برای توضیح بیشتر این موضوع بهتر است با انواع محتوای گرافیکی آشنا بشیم تا بتوانید به شکل واضح تری آن را توضیح دهیم.

انواع محتوای گرافیکی

هدف از تولید محتوای گرافیکی چیست؟

اگر هدف شما ماندگاری در ذهن مخاطبات خود است بهتر سات که محتوای گرافیکی را یکی از ملزومات سایت خود قرار دهید. یکی از خاصیت های محتوای گرافیکی این است که قابلیت پردازش در ذهن کابر را دارند و به همین دلیل باعث می شودو تا زمان طولانی در ذهن آن ها ماندگار شود. به همین دلیل است که تمامی کارشناسان بازاریابی توصیه می کنند در کنار محتوای متنی از محتوای گرافیکی استفاده نمایید چرا که این محتوا رد واقع کامل کننده محتوای متنی است و می تواند قسمت هایی از توضیحات متنی که قابل درک یا پیجیده است را به شکل ساده و روان تری انتقال می دهد. در واقع محتوای گرافیکی یکی از ابزارات مهم در انتقال مقاهیم می باشد. همانطور که می دانید هنر گرافیک برکرفته از دو هنر نقاشی و طراحی است که با ترکیب این دو می توانید مفهوم را به خوبی انتقال دهیدو حتما شما هم در اطراف خود به اشمال مختلفی برخورده اید که مفهوم خاصی را به شما انتقال می دهد در واقع این اشکال با استفاده از هنر طراحی ایجاد شده اند که با هدف انتقال پیام طراحی شده است. در مرحله بعدی باید به این طراحی های و نمادهای طرح های گرافیکی رنگی اضافه کنیم تا کامل شوند و ان را زیباتر و چشم نوازتر کند. به مجموعه ای از این طرح ها که با انواع رنگ ها و شکل های خلوط شده اند و تصاویر خاص و زیبایی را خلق کرده است طراحی گرافیکی گفته می شود. یکی از بزرگترین مزیت های این محتوای این است که نظر مخاطب را جذب کرده و به طور واضح و شفاف مطلب را به مخاطب انتقال می دهد.

تولید محتوای گرافیکی از بهترین روش های تولید محتوا

تولید محتوای گرافیکی از بهترین روش های تولید محتوا

برای همه ما پیش آمده است که حوصله مطالعه مطالب طولانی و طاقت فرسا را نداشته باشیم. در این شرایط یک تصویر روشن و واضح مرتبط با موضوع مورد نظر ما می تواند نیاز ما را برطرف کند. برخی از سایت هایی که در کنار محتوای متنی از محتوای گرافیکی و حتی تصویری مانند ویدیو استفاده می کنند در واقع همان موضوع را به چند شکل مختلف ارائه می دهند که در بیشتر موقع باعث می شود مخاطب نیازی به مطالعه کامل محتوای متنی نداشته باشد و با دیدن محتوای گرافیکی و تصویری به اطلاعات مورد نیزا خود دست پیدا کنند. هدف اصلی محتوای گرافیکی انتقال پیام به مخاطب در کوتاه ترین زمان ممکن است. برای رسیدن به این منظور نیاز است که در تیم تولید محتوای خود از یک طراح گرافیک متخصص و حرفه ای استفاده کنید. اگر بتوانید تمام مواردی که ذکر شده است را به طور کامل رعایت کنید به نتیحه مطلوب و مورد نظر خود دست پیدا می کنید و اثرات آن را در کار و کسب خود به راحتی حس خواهید کرد.

کاربرد تولید محتوای گرافیکی در وب سایت ها

کاربرد تولید محتوای گرافیکی در وب سایت ها

در سال های اخیر موتور جستجور گوگل پیشرفت های زیادی نموده است و به راحتی م یتوان تشخیص داد که چه محتوایی دارای کیفیت مطلوب است و جه محتوایی بی کیفیت است. اگر شما در تولید محتوای گرافیکی خود تمامی اصول را رعایت نمایید ارزش محتوای شما بیشتر خواهد بود و این می تواند در افزایش نرخ سئو شما موثر باشد. شما در اصل با تولید محتوای با کیفیت و مفید نه تنها به خود و کسب و کار خود اخترام می گذارید بلکه به مخاطبان خود نیز اخترام گذاشته و باعث جذب آنان می شوید. از جمله نتایج تولیدمحتوای گرافیکی با کیفیت این است که به گوگل، سئو و بهینه سازی سایت شما این امکان را فراهم می کنید تا سایتتان به وسیله گوگل در صفحه اول قرار گیرد. چیزی را که ممکن است تعداد کمی از شما در جریان باشید این است که موتور جستجو گوگل تنها بر مبنی محتوای شما ارزش گذاری می کند. محتوای گرافیکی دارای مزیت هایی زیادی است از جمله:
- وحود محتوای گرافیکی در وب سایت شما می تواند در جذب مخاطب موثر باشد
- با وحود محتوای گرافیکی در وب سایت خود گوگل رتبه سایت شما را افزایش می دهد.
- تصاویری گرافیکی موجود در وب سایت شما انتفال پیام و مفهوم به صورت جامع و کامل موثر باشد.
- محتوای گرافیکی، بهترین گزینه برای تبلیغات و مدیریت شبکه های احتماعی می باشد.
- جامع ترین مطالب به وسیله تولید محتوای گرافیکی در حجم کم ارائه می شود.
- محتوای گرافیکی کابران شما را به مشتریان ایده آل تبدلی می کند.
- مخاطبان با دیدن محتوای تصویری با حوصله بیشتری مطالب را دنبال می کنند.

بهترین گزینه برای توضیح مطالب سخت و سنگین

امروز سرعت یکی از المان های مهم برای کارهای روزمره محسوب می شود. کار و کسبی موفق تر است که در کوتاه ترین زمان بیشترین کار را انجام دهد. در مورد تولید محتوا نیز نیاز است که در کوتاه ترین زمان مطالب زیادی برای انتقال هرمنظوری برای مخاطبان اماده کنیم. از انجایی که تصاویر می توانند به راحتی پیچیده ترین مطالب را به ساده ترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمانن ممکن منتقل نمایند، به همین دلیل می توانیم از محتوای گرافکی برای انتقال مسائل سخت و پیچیده استفاده نماییم. برای کامل بودن دایره تولید محتوای خود نیاز است که در کنار تولید محتوای متنی از تولید محتوای گرافیکی و تصویری با کیفیت استفاده نمایید. البته برای این منطور بهتر است که کار را به افراد حرفه ای و متخصص بسپارید تا با استفاده از یک استراتژی تولید محتوا و صرف هزینه کمتر بیشترین سهم در تبلیعات گوگل را داشته باشید.

نتیجه گیری

تا به این جا سعی کردیم در این مقاله شما را با میزان اهمیت محتوای گرافیکی و تاثیری که می تواند بر کار و کسب شما داشته باشد را مشخص نماییم. کاملا مشخص است که محتوای گرافیکی نقش بسیار مهمی را در کار و کسب و رتبه گوگل شما ایفا می کند و می توانید با برنامه ریزی درست و به جا در این مورد سود لازم را ببرید. تیم هلدینگ نگاه آریایی با داشتن ۲۵ سال سابقه در این زمینه و همچنین تمامی امکانات لازم برای انجام پروژه های شما به صورت کامل می تواند گزینه مناسبی برای انجام کارهای گرافیکی شما باشد. شما می توانید با کمترین هزینه محتوای منحصر به فرد سایت خود را دریافت نمایید و نه تنها رتبه گوگل و سئو خود را بهبود دهید بلکه مشتریان بیشتری را از این طریق جذب نمایید. هلدینگ نگاه آریایی مهارت و تخصص لازم را در زمینه تولید محتوای خاص با رعایت تکنیک های سئو دارد و این امر سبب می شود که رد بین رقبا گزینه مناسب تری برای انتخاب باشد. یکی از مزیت هایی که می توانن به این مجموعه نسبت داد مشاوره رایگان قبل از بستن قرار داد است شما می توانید با پر کردن فرم درخواست مشااوره طی یک جلسه حضوری تمامی جوانب کار و سوالات مورد نظر خود در زمینه کاری را مطرح نمایید و از مشاوره هایی که در این زمینه به شما ارائه می شود سود ببرید و با تجزیه و تحلیل و مقایسه این هلدینگ با سایر مجموعه های مشابه به راحتی انتخاب نمایید و تجربه خوبی از همکاری با ما داشته باشید. شما علاوه بر تولید محتوای گرافیکی هرگونه تولید محتوایی را که در نظر داشته باشید می توانید از ما بخواهید و مجموعه هلدینگ نگاه کویر این محتوا را با بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهد. شما می توانید همین الان با پر کردن فرم درخوسات مشاوره از امکانات هلدینگ نگاه آریایی بهره مند شوید.