مویک ویدیو


بازاریابی ویدیویی و یا محتوای تصویری چیزی نیست که چند سال پیش بوده است. در دنیای امروز بخصوص برای شرکت هایی که تواسنته اند قبلا خاطبان خود را جذب کنند تولید محتای تصویری بسیار جدی تر و موثرتر از قبل شده است و در کنار این شرکت های کار و کسب های نوپ و یا جویای نام نیز برای بهتر دیده شدن و در ذهن ماندن باید با به کار گیری خلاقیت در تولید محتوای خود نام خود را در ذهن مخاطبان تثبیت نمایند تا بتواند در بازارکار برای خود جایگاه خوبی داشته باشند. بنابراین اگر قرار بر این باشد که مانند تمامی شرکت های موجود از محتوای یکسان تکراری و یا حتی کپی شده استفاده کنند آینده مشخصی برای آنان انتاظر نمی رود و اگر هدف شما دست پیدا کردن به اهداف در کوتاه ترین زمان با میزان بازدهی بالا باشد بهتر است از روش های نوین و خلااقنه در این مسیر استفاده نمایید. شرکت های ارائه خدمات محتوای زیادی وجود دارند ولی به جرات می توان گفت امکانات این شرکت های برای پوشش انواع محتوا به خصوص محتواای تصویری محدود است و داشتن علم و تجربه در این زمینه بسیار با اهمیت است که بتوانند محتوایی را به شما ارائه دهند که موجب بهبود روند کاری شما شود. در این مقاله با معرفی امکانات منحصر به فرد مجموعه هلدینگ نگاه آریایی در نظر داریم تا شما را با نوع خاصی از محتوای تصویری که با نام موزیک ویدیو شناخته می شود نشان دهیم که می توان از تلفیق چند نوع محتوای متفاوت با هم و داشتن کمی خلاقیت نام شرکت شما را تبدیل به برندی به یاد ماندنی در ذهن مخاطبان کرد.


موزیک ویدیو چه رابطه ای با تولید محتوای سایت می تواند داشته باشد؟


نگاه آریایی

وقتی که نام موزیک ویدیو به میان می آید ناخودآگاه تصویر ذهنی که بوجود می آید کمترین رابطه را با تولید محتوا دارد ولی نکته همینجاست اگر شما بتوانید این نوع محتوا را در راستای معرفی کار خود بکار بگیرید می تواند تاثیر باور نکرنی بر مخاطبان بگذارد. شاید رد ذهن شما نیز این سوال بوجود آمده که چطور می توان از موزیک ویدیو در تولید محتوای سایت استفاده کرد؟ حتما شما تبلیغاتی را که در شبکه هیا ارتباط ملی نمایش داده می شود را دیده اید و از ترکیب مناسب و درست بجای موسیقی و تصاویر در معرفی برند تاثیر گرفته اید. در همین راستا می توان گفت که شما می توانید با داشتن موزیک ویدیو مختص کار و کسب خود و با محتوای مناسب نام برند خود را برای سالیان متمادی بر سر زبان ها داشته باشید.


مزیت های موزیک ویدیو نسبت به دیگر نوع محتوا


نگاه آریایی

خواندن مطالب و محتوا گاهی طولانی و خارج از حوصله کاربران است به همین دلیل محتوای تصویری و ویدیویی مناسب تر است اما در برخی موارد ممکن است هدف شما فقط شناساندن برند خود به مخاطبان باشد و ویدیوهای آموزشی و علمی طولانی مناسب برای بازاریابی نیستن و صرفا برا ارائه مطالب و محتوا استفاده شوند بنابراین نیاز است که شما ویدیویی تهیه کنید که بتواند تبلیغ کار شما باشد و بتواند شما را به مخاطبان بشناساند. تصاویر به سادگی می توانند پایم را منتقل نمایند و به راحتی توسط ذهن پردازش می شوند و از این رو افراد علاقه مند به ویدیو نسبت به دیگر نوع محتوا بیشتر است در این میان با استفاده از موسیقی که در آن به معرفی برند خود پرداخته اید بخاطر داشتن ریتم و به این دلیل که موسیقی یکی از بهترین مواردی است که در ذهن از ماندگاری بالایی برخوردار است می تواند تکمیل کننده این تصاویر باشد و تاثیر باور نکردنی برمخاطبان شما بگذارد و ترکیب این دو نوع محتوا یعنی محتوای تصویری و صوتی در کنار هم محتوای ویدیویی را بوجود می آورد که بیشتر از هر نوع دیگری می تواند به جذب مخاطبان شما کمک کند.

هلدینگ نگاه آریایی و تولید موزیک ویدیو


مجموعه هلدینگ نگاه آریایی با داشتن استدیو ضبط صدای اختصاصی ارتباط با شاعران و خوانندگان در کنار آهنگسازان مطرح در زمینه محتوای صوتی از امکانات کافی برخوردار هستند و در کنار تیم تولید محتوای صوتی برخورداری از استدیو ضبط فیلم و امکانات فیلم برداری و تدوین فوق پیشرفته می تواند بهترین نوع موزیک ویدیو مد نظر شما را تهیه و ارائه گرداند شما می توانید برای دیدن نمونه موزیک ویدیوهایی که توس این مجموعه تهیه شده است می توانید با پر کردن فرم مشاوره طی جلسه ای که تنظیم می شود مشاهده نمایید.