عکاسی


تصویر و عکس در بسیاری از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی به عنوان عنصر اصلی در تولید محتوا برای نشان دادن محصولات و خدمات کاربرد دارد. همانطور که در مقالات دیگر از مجموعه هلدینگ نگاه آریایی نیز اشاره کردیم عکس در ارائه مختوای مناسب و جذب مخاطب تاثیر غیرقابل انکاری دارد و هرچقدر این عکس به صورت مرتبط تر و حرفه ای تر تهیه شده باشد این تاثیرگذاری بیشتر نیز خواهد شد. بنابراین نیاز است که شما برای ارائه هرچه بهتر محصولان و خدمات خود مجموعه با کیفیت از عکس های مرتبط تهیه نمایید. این عکس یها می تواند بهص ورت آماده از اینترنت تهیه شود ولی چه بهتر که این عکس های از خدمات، افراد، محصولات کار و کسب خود با شد تا علاوه بر حذب مخاطب بتواند ایجاد اعتمادی در مخاطبان داشته باشد.


یک عکاسی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه عکاسی شما به صورت حرفه ای انجام شود نیاز است که یا خود شما تسلط کافی و توانایی لازم برای انجام عکاسی را داشته باشید یا این کار را به یک متخصص بسپارید تا بتواند با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارد این کار را به نحو احسنت انجام دهد. عکسی خبو است که علاوه بر ننشان دادن درست سوژه و انتقال خوب مفهوم از کیفیت کافی نیز برخوردار باشد و اصول عکاسی در ان رعایت شده باشد. بنابراین در هر عکاسی که از کار و کسب و محثولات خود انجام می دهید حتما باید در نظر داشته باشید که این عکس های باید مرتبط با محتوای متنی باشد که شما در وب سایت خود و شبکه های احتماعی منتشر خواهید کرد و بتوانید به عنوان یک محتوای تصویری خوب از آن بهره مند شوید. در اینجا به ذکر چند نمونه از فواید عکاسی می پردازیم:


1-

۱-

بسیار از شرکت ها برای تصویر محصول و خدمات خود از عکس عمومی، آماده و موجود در اینترنت استفاده می‌کنند. در نتیجه شاهد تصاویر تکراری و قابل دسترس برای دیگر شرکت ها و افراد هستیم. عکاسی اختصاصی از محصول و خدمات شما را منحصر بفرد و خاص کرده و امکان کپی برداری از آن به حداقل می رسد.


نگاه آریایی

۲-

هنگامیکه بازدید کننده از محتوای تولیدشده بازدید میکند شما فقط چند دقیقه فرصت خواهید داشت تا محصول و خدمات خود را معرفی و او را مجاب کنید تا شما را انتخاب کند . از آنجاییکه محصول شما به صورت فیزیکی نبوده و قابلیت تماس مستقیم را ندارد پس داشتن یک عکس خوب و با کیفیت میتواند این کار را برای شما انجام بدهد.


نگاه آریایی

۳-

عکسی که توسط عکاس حرفه ای گرفته می‌شود فقط یک عکس معمولی نخواهد بود. یک عکاس با تجربه و متخصص با استفاده از ترکیب تکنیک های مختلف عکاسی و ادیت تصویر نهایی، برند شما را به بهترین شکل ممکن نمایان می‌کند.


نگاه آریایی

۴-

ارزش برند شما و زمان محدود در برقراری تماس با مشتریان به شما ریسک استفاده از عکس های بی کیفیت و عکاسی آماتور را نمی‌دهد. طبق آمار افراد هنگامیکه با عکس محصولی که به طور اختصاصی عکاسی شده است اعتماد بیشتری می‌کنند. در نهایت با این کار برای برند خود اعتبار ایحاد میکنید. نمونه های بسیار بسیار زیادی در حال حاضر مبین این مطلب هستند.


شما می توانید با انتخاب مجموعه هلدینگ نگاه کویر برای تولید محتوای خود عکاسی صنعتی با یک تیم حرفه ای و باتجربه را تجربه کنید و با استفاده از این عکس ها در محتوای تصویری خود رد کنار محتوای متنی به زیبایی سایت خود بیافزایید، مخاطبان را حذب نمایید، محصولات خود را به شکل مناسب تری ارائه دهید و مزایای بسیار دیگری که توضیحات آن را در بالا به شما ارائه داده ایم. کافی است فرم مشاوره زیر را پر کرده و طی جلسه رایگانی که برای شما ترتیب داده می شود درخواست خود را بیان نمایید تا هلدنیگ نگاه کویر بتواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه دهد.