advertise

امروزه پادکست های یکی از اثرگذارترین و محبوب ترین محتوای تولید شده در فضای اینترنت محسوب می شوند. پادکست ها یمی از محتوایی که در سال های اخیر از بازخورد بالایی برخوردار بوده است و می توان کفت از سال ۲۰۰۴ میلادی به بعد استقبال باور نکردنی از جانب مخاطبان و کاربران فضای وب همراه شد. و متخصصان و تولید محتوا کنندگان بسیاری با در نظر گرفتن ای ویژگی به سمت تولید محتوای صوتی در غالب پادکست روی آورده اند و سعی در ارقاع کیفیت محتوای خود با این نوع محتوای صوتی دارند. قطعا زندگی در کلان شهر ها و داشتن مشغله های زیاد فرصت مطالعه و انجام تحقیقات لازم را برای همه محدود کرده است و وجود یک محتوای کاربردی می تواند به خوبی مورد استقبال قرار گیرد.

تعریفی کامل از پادکست


نگاه آریایی

شما می توانید با استفاده از فایل های صوتی به شکل پادکست مفاهیم و اطلاعات زیادی را در قالب مورد نظر به گوش مخاطبان برسانید. تیم هلدنیگ نگاه آریایی با در نظر گرفتن مخاطبانی که فرصت ماطلعه مطالبی را که به شکل محتوای متنی در سایت ها قرار می یرند و سرمایه گذاری بر این مخاطبان بر آن شده است تا برای افراد پر مشغله، محتوای صوتی ارزشمند و تاثیرگذاری را تهیته و منتشر نماید تا بتواند نیاز تمامی اقشار را در نظر گرفته و بر طرف نماید. در راستای تعریف پادکست جالب است بدانید که در واقع پادکست به عنوان “رادیو اینترنتی براساس تقاضا” شناخته شده است. می توان به شکل ساده تری گفت که اصطلاح پادکست برای مجموعه فایل‌های صوتی که در وب‌سایت‌ها یا شبکه های اجتماعی عرضه می‌شوند نیز به کار می‌رود. حتی اگر امکان مشترک شدن برای آنها در نظر گرفته نشده باشدو یا حتی گاهی برای مجموعه فایل‌های ویدئویی نیز به کار می‌رود.این نکته را در نظر بگیرید که پادکست ها فقط در قالب فایل صوتی قابل ارائه نیستند بله می توانید از آن ها در کامل کردن محتای صوتی خود نیز استفاده نمایید.

مزایای استفاده از پادکست


- یکی از معیارهای مهم در تولید محتوا حجم فایل ها می باشد که رد مورد پادکست ها به دلیل حجم پایینی که دارد بدون اینکه حجم و سرعت سایت را درگیر کند می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
- تمامی محتوای سایت را می توانید بدون محدودیت خاص و همچنین همراه با نام تجاری و توضیحات محصولات خود در دسترس کابران نابینای خود قرار دهید.
- می توانید محصولات خود را با جزیئیاات بیشتر در پادکست ها معرفی کرده و ارائه دهید.
- می توانید در زمان های مرده یعنی در حین رانندگی در تاکسی و یا اتوبوس با گوش دادن به این نوع پادکست های از این زمان استفاده مفیدی داشته باشید.
- پادکست ها قابلیت پخش شدن در انواع دستگاهها اعم از تلفن همراه، کامپیوتر و ... را دارند و یم توانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.
- این نوع محتوا وابسته به اینترنت نیستند و می توانید بدون اتصال به اینترنت نیز از محتوای آنان نیز استفاده نمایید.


اینفوگرافی

چرا باید از محتوای صوتی پادکست در محتوای سایت استفاده کرد؟
• ارتباط با مشتریان خود را تقویت خواهید کرد.
• همراستا با رقبا در حرکت خواهید بود.
• بازگشت کاربران به سایت خود را افزایش می‌دهید.
• رتبه وب سایت خود را افزایش می دهید.
• مطالب شما همیشه در دسترس هستند.


مجموعه هلدینگ نگاه آریایی با توانایی تهیه محتوای اولیه براساس یاز مخاطب، داشتن تجهیزات مرتبط با تولید محتوای صوتی، داشتن قدرت تیمی در جهت تولید پادکست و انتخاب گویندگان برتر جهت ضبط صدا می تواند شما را در تولید محتوای صوتی مناسب راهنمایی کند کافی است شما فرم مشاوره رایگان را که در ادامه در اختیار شما قرار گرفته است پر نمایید.