advertise

طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری لازمه شروع هر بنرد یا کسب و کاری است. در واقع طراحی هویت بصری گام اصلی موفقیت و رشد هر برندی محسوب می شود. در صورتی که طراخی هویت بصری شما توسط یک تیم متخصص و حرفه ای به شکل اصولی و درست انجام شود شخصیتی قدرتمند و قابل اعتماد از مار و کسبتان نشان می دهد. شخصیتی که ماندگاری، محبوبیت و توسعه برند را به دنبال خواهد داشت و می توانید از این مزیت ها در راستای بهبود کار و کسب خود استفاده نمایید. هویت بصری می تواند شما را به شکلی متمفاوت و متایز از رقبا به مخاطبان معرفی کند در کنار اینکه ساختاری یکپارچه برای شکل و نمای کسب و کارتان ایجاد می کند. طراحی هویت بصری شما باید به گونه ای انجام شود که همه اجزای مجموعه شما به شکلی خاص و منحصر بفرد به نظر برسد.

چگونه می توان یک هویت بصری قوی ساخت؟


قبل از اینکه بدانید چه المان هایی را باید در برند خود بولد کرده و به نمایش بگذارید نیاز است که مشخص کنید به عنوان یک برند در چه جایگاهی قرار دارید. بعد از مشخص کردن این موضوع می توانیم به موضوع طراحی هویت بصری بپردازیم. همانطور که ویژگی های ظاهری مانند مدل مو، پوشش و ... نشان دهنده هویت شخصیتی شماست، طراحی هم عاملی است که هویت بصری شما را شکل می دهد. این طراحی های هستند که چگونگی به نظر رسیدن برند شما را مشخص می کند که شامل مواردی مانند: طراحی لوگو، طراحی بسته بندی، طراحی سایت، سبک گرافیک شبکه های احتماعی، طراحی کارت ویزیتو حتی لباس کارمندان شما قسمتی از این هویت بصری را تشکیل می دهد. می طور کلی می توان بیان کرد که طراحی های شما هویت بصری شما، و هویت بصری نشان دهنده نوع کسب و کار شما به عنوان یک برند می باشد.

المان های هویت بصری


شما برای طراحی هویت بصری خود نیاز به یک طراح دارید تا بتواند دارایی های بصری شما را طراحی کند تا بتوانید در مسیر برندینگ خود از آن سود ببرید. المان های بصری که نیاز به طراحی هویت بصری دارند می تواند وابسته به نوع کار و کسب شما متفاوت باشد ولی در اینجا به صورت کلی به چند تا از این المان ها اشاره خواهیم کرد.


نگاه آریایی

طراحی لوگو

لوگو سنگ بنای طراحی هویت بصری به حساب می آید و در مراحل برندینگ کردن از اهمتی فوق العاده ای برخوردار است بنابراین نیاز است که توحه خاصی به این قسمت داشته باشید.


نگاه آریایی

طراحی سایت

وب سایت شما به معنای واقعی کلمه نمایند تمام عیار از هویت بصری شماست، بخصوص اگر کار و کسب شما به گونه ای باشه که به شکل آنلاین انجام شود و سایت شما جایی است باعث جذب مشتری می شود.


نگاه آریایی

طراحی بسته بندی محصولات

اگر نوع خدماتی که ارائه می دهید شامل محصولات فیزیکی است بسته بندی جذاب می تواند یکی از راه حل های خلاقانه برای جرب مشتری باشد.طراحی بسته بندی خوب می تواند فرصت مناسبی باشد تا شما ارزش برندتان را به شمتریان و مخطابن خود اثبات نمایید.


نگاه آریایی

طراحی کارت ویزیت

فرقی ندارد که شما چه نوع کسب و کاری دارید در هر صورت از کارت ویزیت برای معرفی خود استفاده می نمایید. در نظر داشته باشید که کارت ویزیت می تواند بر روی مشتریان شما تاثیرگذار باشد.

در نهایت


هویت بصری یکی از مواردی است که می تواند شما را در بازار رقابت از دیگران متمایز نماید و به مخاطبان نشان می دهد که چه جایگاهی دارید و باید از شما چه انتظاری داشتهه باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه پروژه های اجام شده و ثبت سفارش به محموعه هلدینگ نگاه آریایی می توانید از طریق پر کردن فرم مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.