advertise
نگاه آریایی

مقاله اختصاصی جگونه تولید محتوای اختصاصی داشته باشیم؟ در خال خاصر تمایم کسب و کار ها به دنبال این هستند که محتای خود را تخصصی نمایند اما دانستن اینکه که محتوای اختصاصی چیست و بیزینس ها چگونه می توانند محتوای اختصاصی با کیفیت تولید کنند، یکی از ضروریاتی است که هر کار و کسبی به آن نیاز دارد و شما می توانید با یادگیری اصول مرطبت با آن در تولید محتوای متنی خود دگرگونی ایجاد کرده و سایت خود را از این نظر غنی نمایید بنابراین نیاز است که اصول ارائه مقالات اختصاصی در سایت خود را بشناسید. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید هرانچه نیاز دارید را به شما ارائه دهیم.

مقاله اختصاصی چیست؟


منظور از تولید محتوای اختصاصی به موضع خاصی برمیگردد که در واقع بیان کننده مطالبی در رابطه با کار و کسب شماست که به کشل اختصاصی و توسط یک فرد و فقط برای سایت شما نوشته می شود و شما نمیتوانید مشابه آن را در دیگر سایت ها پیدا کرده باشید در واقع محتوای این مقالات منحصر به فرد و بدون هیچ کپی در نظر گرفته می شوند و بر این اساس مقالات را ایجاد و ارائه می کنند. هر سایتی برای کامل کردن محتوای خود نیاز به یک سری مقالات اختصاصی دارد تا بتوانند تمامی مطالبی که را که به صورت شفاهی نمیتوانند برای مخاطبان خود ارائه دهند به شکل فرم دهی شدی و مرتبط در غالب مقالات اختصاصی در سایت خود عرضه می کنند.

نگاه آریایی

چه زمانی از مقالات اختصاصی استفاده می شود؟


نگاه آریایی

هدف از ارائه مقالات تخصصی در واقع نشان دادن تبحر و تخصص در زمینه مشخص و ارائه محتوای متناسب با این حرفه می باشد. در این مقالات باید سعی کنید حتی الامکان مطالب به شکل تخصصی انجام شود و از عادی بودن مطالب جلوگیری نمایید. ممکن است شما یک محصول تخصصی را ارائه دهید، چطور میتوانید ان را معرفی کنید که مخاطب متوجه این موضوع شود؟ مطمئنا بهترین گزینه برای این مورد استفاده از مقاله های اختصاصی با مفهوم آشنایی با محصول شما باشد. در برخی موارد ممکن است خدماتی که شما ارائه می دهید نیاز به توضیحات مفصلیی داشته باشند که شما می توانید در مقالات اختصاصی که تولید و ارائه می دهید این مطالب را بگنجانید همچنین ممکن است برای کمک به مخاطبان و افرادی که به دنبال اطلاعات مشخص هستن این مطالب جمع آوری شده باشد. در این راستا اگر خود شما دانش کافی برای تولید مقالات اختصاصی را ندارید بهتر است از تیمی با تجربه و حرفه ای مانند هلدینگ نگاه آریایی برای تولید مقالات اختصاصی خود کمک بگیرید. استراتژی تولید مقالات اختصاصی در هر موردی داشتن استراتژی می تواند راه را برای ادامه کار هموار کند و چه بهتر که برای تولید مقالات اختصاصی خود نیز یک استراتژی مشخص داشته باشید. می توانید با داشتن یک استراتژی پایدار در ذهن خود، در تمام طول مسیر خود از آن استفاده کنید. رد اینجا مواردی که می تواند به شما در ایجاد یک استراتژی مناسب بریا نوشتن مقالات اختصاصی را کمک کند ارائه می دهیم.

عوامل موثر در تدوین استراتژی:


کلمات کلیدی: شما باید از کلماتی متناسب و در ارتباط با متن خود به عنوان کلمات کلیدی استفاده کنید تا بتوانید مقاله ای را بنویسید که بیشتر دیده شود. داشتن عنوان جذاب: استفاده هوشمندانه از کلمات کلیدی و جذاب بدون شک یکی از مهم ترین کارهایی است که هر محتوا نویسی باید در نظر بگیرد و در صورت استفاده درست و بجا می توانید بازدید خود را بالا ببرید.

توجه به نیاز کاربر در تولید مقالات اختصاصی: یکی از اصلی ترین اهداف تولید مقالات اختصاصی جلب رضایت و نظر محاطبان است پس منطقب است در تولید محتوای اختصاصی خود نیاز کاربران را در نظر بگیرید و محتوای معتبر و اختصاصی تولید نمایید.

توجه به محتوای وب سایت رقبا: بریا ارائه هرچه بهتر محتوا بهتر است سایت رقبا خود را تحلیل کرده و تمامی کم و کاست ها را شناسایی نمایید و تلاش کنید در نوشتن مقالات خود تمامی این موارد را رعایت کنید تا بتوانید نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید.

توجه به موضوع اصلی: در برخی موارد محتوانویسان با چند عنوان کوتاه سعی میکنند مقاله خود را ارائه کنند که این مقالات نمی تواند مخاطب را به نیاز خود برساند پس چه بهتر که در ماقله اختصاصی خود تمامی مواردی که نیاز است را ارائه دهید و یا اگر نیاز به لینک است برای انتقال بهتر مفهوم از آن استفاده نمایید.

سبک نوشتاری مختص خود را داشته باشید: یکی از تکنیک هایی که می تواند به شما در تولید محتوای اختصاصی کمک کند داشتن سبک نگارشی مخصوص به خود است. به طور مثال سعی کنید مسائل را از دیدگاه متفاوت بررسی کنید و یا اینکه لحن صمیمی و دوستانه ای در نوشتار خود داشته باشید که کاربران با شما احساس نزدیکی نمایند.

رعایت نکات نگارشی: استفاده از علائم نگارشی درست و بجا، اهمیت ویژه ای دارد. در صورت استفاده درست و بجا از علائم نگارشی مانند کاما، ویرگول و ... می توانید متن خود را قابل فهم تر کرده و همچنین این موضوع نشان دهنده توانایی و میزان حرفه ای بودن شما رد این زمینه است.

مقالات اختصاصی با تعداد کلمات کافی بنویسید: در نظر داشته باشید که حداقل کلمه برای هر کلمه ۵۰۰ کلمه است. اگر مقاله شما از این مقدار کم تر باشد ممکن است از جانب گوگل جریمه شوید و اگر مقاله شما به میزان ۴۰۰ کلمه به بالا می شود بهتر است که مقاله خود را در دو مقاله مجزا ارائه دهید.

جمع بندی


در انتها در اینجا ما توضیحات مفصلی را در رابطه با ارائه مقالات اختصاصی بیان کردیم که با توجه یه این موارد می توانید محتوای با کیفیت و کاربردی ارائه دهید. به یاد داشته باشید که می توانید از متخصصان در این مورد استفاده نمایید تا به آنجه که مد نظر دارید دست پیدا کنید. به شما پیشنهاد می کنیم تا با پر کردن فرم مشاوره که در ادامه قرار داده شده است در طی یک جلسه مشاوره رایگان که توسط هلدینگ نگاه آرایی برگزار می شود تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید را بدست بیاورید و در صورت تمایل از تخصص این مجموعه استفاده نمایید.

نگاه آریایی