advertise

طراحی تیزر تبلیغاتی

تولید محتوای تیزر در این روزها بسیار مودر توجه صاحبان کسب و کارهای مختلف قرار گرفته است و آن ها تمامی تلاش خود را می کنند تا با انتخاب بهترین شرکت تلوید محتوا بتوانند محتوای مورد نظر خود را تولید و ارائه دهند.
در این میان مجموعه هلدینگ نگاه آریایی از مجموعه شرکت هایی است که با دارا بودن تجربه بالا در این زمینه و همچنین امکانات کافی و مورد نیاز همچنین نیروهای متخصص و کارامد توانسته است خود را به عنوان یکی از برترین شرکت های تولید محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی معرفی کند.
اغلب کسب و کارها و شرکت های خدماتی که برای انجام تبلیغ بیزینس خود به اینترنت روی آورده اند از تیزر های تبلیغاتی برای ارئه و معرفی کار و کسب خود استفاده می کنند. تیزر راهی تبلیغاتی است که جزو محتواهای تصویری و ویدیو دسته بندی می شود و  می تواند برای انتقال پیام های مختلفی تولید و عرضه شود و از آنجایی که تصاویر در ذهن ماندگاری بیشتری دارند و بهتر پردازش می شوند بنابراین غالب افراد به تصاویر جذاب و ویدیوهای خلاقانه واکنش نشان می دهند و باعث جذب مخاطب بیشتری می شود.


روش های مختلف برای تولید محتوای تیزر

اگر شما قصد دارید با تولید ویدیو کار و کسب خود را معرفی نمایید روش های گوناگونی وجود دارد که هر کدام در زمینه خاصی دارد. در این بخش از مقاله مهم ترین و تاثیرگذارترین این روش های تولید محتوای ویدیوی را ارائه داده ایم.

ویدیو اختصاصی وبلاگ: اینترنت پر شده از وبلاگ های متنوع با موضوع های متفاوت، که شما می توانید در کنار تولید محتوای متنی خود از تولید محتوای ویدیویی نیز استفاده کنید و با تولید تیزرهای تبلیعاتی در وبلاک های دیگر مار و کسب خود را هر چه بیشتر به محاطبان معرفی کنید.
مصاحبه تصویری: در مورد این گونه محتوا به طور کامل در مقاله ای با همین عنوان توضیح داده شد ولی به اختصار می توان گفت شما می توانید با ارائه مطالب مورد نظر خود توسط یکی از افراد شرکت اطلاعات مورد نظر خود را به شکل موثر تری در اختیار مخاطبان قرار دهید.

ویدیوهای آموزشی: دنیای دیجیتال پر شده از ویدیوهای آموزشی که از محبوبیت زیادی نیز برخوردار می باشد و شما می توانید با تهیه یک ویدیو آموزشی مناسب و همسو با کار و کسب خود علاوه بر تبلیغ کار و کسب خود نیاز مخاطبان خود را نیز بر طرف نمایید.

تیزرهای تبلیغاتی: در این مقاله هدف اصلی ما این نوع محتوای ویدیویی است که با در نظر گرفتن این موضوع که تمامی افراد در طول شیانه روز با انواع تبلیغات روبه رو می شوند که بیشتر آن ها مختص رسانه های تصویری تولید می شوند . تیزرها با ویدیوهای تبلیغاتی آنلاینی که ارئه می شوند دارای تفاوت های اساسی می باشد. این تیزرها در فضاهای مجازی و اینترنت از بازخورد بیشتری برخوردار است زیرا جمعتی که از فضای مجازی استفاده می کنند یا برای برطرف کردن نیاز خود به اینترنت روی می آوردند روز افزون می باشد. بنابراین بیشتر کار و کسب های موفق علاوه بر تولید محتوای متنی در سایت های خود شروع به ارائه محتوای ویدیوی کرده اند و از آن برای معرفی و توضیحات برند و خدمات خود به شکل تیزر استفاده می کنند.

تیزرهای مناسبتی:
شرکت های معتبر مناسب های مختلف ملی ، مذهبی یا حتی مناسبت های حرفه ای حوزه کسب و کار خود را فرصتی مناسب برای تبلیغات خاموش می دانند در این نوع تیزرها بر اساس سیاست کسب و کارها تیزرهای مناسبتی تولید و منتشر می شود که گاها کاربرد برندینگ دارند و گاها با هدف جذب مشتریان و تحریک بازار انجام می شوند و در بعضی مواقع به منظور نمایش احترام به مشتریان و یادآوری هویت برند در ذهن مخاطب انجام می شود ، مناسبت های همچون تبریک نوروز و سال نو ، روزهای مهم تقویم نظیر روز مادر ، روز پدر ، سالگرد تولد اشخاص ، تبریک مناسبتی و تبریک های موضوعی ملی و مناسبت های جهانی نظیر روز پزشک،روز چپ دست ، سال نو میلادی ، روز نقاش ، روز عکاس ، روز کارمند ، روز حسابدار ، روز مهندس و دهها مناسبت دیگر هر کدام فرصتی برای معرفی برند و ایجاد یک ارتباط با بازار هدف می باشد . در هلدینگ نگاه آریایی به این مقوله به دقت توجه شده است و در مناسب های مختلف تیزرهای جذاب و تاثیرگذاری برای برندهای مختلف آماده و ارائه نموده است ، شما هم می توانید در این بخش با کارشناسان ما ارتباط گرفته و ضمن اطلاع از ظرفیت های مناسبتی و ایده های متنوع تیم تولید محتوای نگاه آریایی از فرصت های موجود استفاده نمایید. 


تیزر های تبلیغاتی چه مزیت هایی دارد؟

یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی تیزرهای مناسبتی این است که کپی برداری و سوء استفاده از این نوع محتوا امکان پذیر نیست و تقریبا صفر است و به طور مشخص متعلق به شماست.
- این ویدیو ها می تواند به راحتی مفهوم را منتقل نماید.
- با بکارگیری خلاقیت می توانید مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید.
- در بهبود سئوی وب سایت شما و افزایش بازدیدکنندگان شما تاثیر گذار است
- مخاطبان علاقه بیشتری به محتواهای ویدیویی دارند 
- میزان ماندگاری این نوع محتوا بسیار بالاتر است 


نگاه آریایی