advertise

 ست اداری شامل تمام موارد مرتبط با اوراق اداری اتس که در ادامه با جزئیات تمامی ان ها را بیان خواهیم کرد. شما می توانید با طرح گرافیکی منسجم جهت اننجام امور اداری؛ دفتری و تجاری خود همچون مکاتبات با سایر ادارات و ارگان ها از انان استفاده کنید و با دارا بودن این ست اداری میزان حرفه ای بودن، معتر بودن و تاثیرگذاری برند خود را به محاطبان خود نشان دهدید. هدف اولییه ست اداری زیباسازی و مهم تر از آن هویت بخشیدن به برند و ماهیت کار و کسب شما می باشد که می تواند با طراجی زیبا و چاپ طرحی متناسب با زیمنه فعالیت بیزینس شما و هماهنگ با رنگ سازمانی شرکتو رعایت اصول طراحی و هارمونی بین طرح ها در اوراق مختلف اداری به این ست دست پیدا کنید. نباید از تاثیر ست اداری بر مخاطبان خود غافل شوید چرا که ست اداری، وجهه و اعتبار برند شما را در نظر مشتریان بهبود می بخشد و همچنین در مسیر برند سازی تاثیرگذار است. یکی دیگر از دلایلی که در رابطه با تهیه ست اداری اهمیت ویژه ای دارد جلوگیری از کپی آسان از اسناد و اوراق شرکت می باشد. با توجه به مطالبی که بیان شد می توان نتیجه گرفت که سراحی ست اداری از اهمیت ویژه ای برای شرکت ها و ادارات برخوردار است و با استفاده از آن هویت شرکت را در دید مخاطبین بزرگ جلوه داده و به کار و کسیی شما اعتبار می بخشد.

ست اداری شامل چه مواردی است؟ (اینفوگرافی)


- سربرگ A۴ و A۵ - کارت ویزیت - پاکت اداری (ملخی) - پاکت A۴ و A۵ - یاداشت - فولدر (پوشه) - لیبل سی دی / دی وی دی و جلد آن - پاکت (در سایزهای مختلف) بسته به نیاز مشتری - و موارد دیگر مانند خودکار تبلیغاتی و ... بسته به سفارش مشتریان

اصول طراحی ست اداری


طراحی ست اداری مانند تمام طراحی های دیگر باید بر اساس اصول و قواعد محصوص انجام شود تا بتواند اثرگذاری مورد نظر را داشته باشد. اگر طراحی ست اداری بر اساس اصول صحیح انجام شود تبدیل به ابزار قدرتمند برای ایجاد بهبودهایی سازمانی در حوزه های گوناگون خواهد شد. بنابراین نیاز است که شما این اصول را بشناسید تا بتوانید طراحی حرفه ای داشته باشید.


نگاه آریایی

هماهنگی:

هماهنگی مهم ترین اصل در طراحی ست اداری است. واژه ست در فرهنگ عمومی به معنای به‌کار بردن هماهنگ اجزای یک مجموعه با یک‌دیگر تعریف می‌شود. بنابراین هماهنگی از جمله اصولی است که باید برای ایجاد زیبایی و نظم از ان استفاده کرد.


نگاه آریایی

موضوع فعالیت:

توجه به موضوع فعالیت از دیگر اصول پایه در طراحی ست ادرای است. این مووضع می تواند به شکل گیری طرح کلی و رنگ های مورد استفاده و اشکالی که طراح رد ذهن دارد شکل دهد و با استفاده از این فرآیند طراحی مناسب تری ارائه دهد.


نگاه آریایی

اطلاعات ضروری:

باید برای طراحی حرفه ای ست اداری اطلاعات شروری کسب و کار شما کامل باشد. منظور از اطلاعات ضروری کسب‌وکار، همه آن چیزی است که مخاطب اقلام ست اداری، برای ایجاد ارتباط به آن نیازمند است.


نگاه آریایی

رعایت استانداردها:

هر طراحی دارای استانداردهای کلی است که باید بر اساس این استانداردها انجام شود. معرفی استاندار های مرتبط با ست اداری بسیار مفصل است و یناز به تخصص دارد بنابراین توصیه می کنیم برای انجام طراحی ست اداری خود مجموعه ای را انتخاب کنید که به این ست واقف بوده و این استانداردها را در طراحی خود در نظر میگیرد.


در انتها نیاز به ذکر است که داشتن خلاقیت و تجربه کافی در این زمینه می تواند به زیبایی و کیفیت و حرفه ای بودن طراحی ست شما کمک بسیاری بکند و نیاز است که این کار توسط متخصصین این زمنیه انجام شود. شما می توانید برای بهره مندی از خدمات مجموعه هلدینگ نگاه آریایی در راستای طراحی ست اداری فرم مشاور رایگان ه در دسترس شما قرار گرفته است را پر نمایید.