advertise

خدمات مشاوره سایت

خدمات مشاوره سایت یکی از عمده ترین فعالیت های مجموعه هلدینگ نگاه آریایی در راستای بازاریابی دیجیتال ی باشد که با داشتن رزومه قوی و تجربه بسیار بالا در این زمنیه می توان ادعا کرد که از پیشگامان این مورد در اصفهان می باشد. مشاوره سایت یکی از مهم ترین، تأثیرگذارترین، هزینه بردار و چالش برانگیز در مبحث دیجیتال مارکتینگ می باشد. در این زمنیه مشاوران طراحی سایت وظایف بخصوصی از جمله تبادل اطلاعات و همفکری در کنار ارائه اطلاعاتی که زمنیه ساز تصمیم های بهتر، مسیرهای کوتاهتر و هزینه های کمتری می باشد، به صاحبان کسب و کار است و باید به بهترین شکل ممکن این ار را انجام دهد به صورتی که از نر زمانی و هزینه برای کار و کسب های مختلف به صرفه باشد. قبل از انجام هرکاری بهتر است با متخصصان آن کار به صورت تخصصی مشاوره انجام دهید تا بتوانید احتمال خطا را در آن اکرکاهش دهید و در مورد طراحی سایت اختصاصی نیاز است که این مشاره با تجربه، مطمئن و متخصص باشد تا بتواند هزینه ای را که قابل توجه نیز می باشد به بهترین شکل در این مسیر استفاده نماید و باعث شود که در بازه زمانی مشخصی این هزینه با سود آن برگشت داده شود و یا نتیجه مورد نظر از آن دریافت شود.

چرا به مشاوره سایت نیاز دارید؟

نگاه آریایی

مشاور سایت فردی است که به تمامی جوانب طراحی و اجرای یک سایت و موارد وابسته به آن تسلط دارد و در این زمنیه داری تجربه کافی می باشد و شما از چنین مزیت های برخوردار نمی باشید. طراحی سایت یک کار کاملا تخصصی و ب جزئیات زیاد است که نیاز به تجربه بالایی برای موفق شدن دارد بنابراین شما باید قبل از اقدام به طراحی یک سایت با مشاوران این زمنیه به صورت پیوسته و موثر مشورت نمایید تا بتوانید از هزینه های اضافی و هرگونه طراحی و اجرای اشتباهی جلوگیری نمایید. شروع هر کاری اگر با مشورت و همکاری با افراد متخصص آن زمینه انجام شود نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت. مشاوره سایت را می توان یکی از فاکتورهای اصلی و مهم رد افزایش ترافیک سایت در نظر گرفت و اگر طراحی سایت شما مطابق با آخرین تکنولوژی و منطبق با اصول سئو طراحی شود قطعا می تواند نتایج بهتر و جالب تری را برای قرار گرفتن در رتبه گوگل بست بیاورید. وجود اختلاف قیمت زیاد و امکاناتی که توسط شرکت های مشاوره سایت ارائه می شود باعث سردرگمی شما در انتخاب بهترین شرکت در این زمنیه می شود. بدون شک هزینه های بالا تضمینی بر ارائه بهترین خدمات نمی باشد و نیاز است که شما ا یک مشاوره سایت با دانش و تجربه برنامه نویس، دیجیتال مارکتینگ، طراحی UX و UI برای انتخاب بهترین گزینه کمک بگیرید تا احتمال شکست در اولین قدم های طراحی سایت را به حداقل برسانید و بتوانید در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه و هدف مطلوب خود دست پیدا کنید.

خدمات مشاوره سایت و تاثیر آن بر زمان و هزینه

شما باید قبل از شروع هر کاری مخصوصا در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی منابع و زمان بندی خود را مشخص نمایید و بر اساس آن شروع به انجام پروژه جدید نمایید. در مور طراحی سایت نیز به همین شکل نیاز است که منابع خود و زمان بندی آن را مشخص نمایید تا با بآورد هزینه های طراحی سایت و همچنین تعرفه های قیمت گذاری که روی اینترنت با توجه به مشتریان وجود دارد را در نظر بگیرید. یک مشاوره سایت خوب به شما کمک می کند تا بهترین تعرفه سایت خود را تعیین نمایید و زمان بندی مناسبی را برای اجرای برنامه های شما مشخص نماید و درصد خطا در این زمینه را به حداقل می رساند. یکی دیگر از مواردی که در مورد طراحی سایت ممکن است پیش بیاید تعارضاتی است که ما بین طرفین یعنی مشتری و کارفرما بوجود می آید که بیشتر به دلیل عدم شناخت طرفین و شرایط یکدیگر ایجاد می شود. در این مورد نیز می توانید با کمک گرفتن از یک مشاوره خوب تمامی وظایف و تعهدات طرفین را به خوبی مشخص نمایید و قرارداد ها و توافقات را بررسی و تنظیم نمایید تا چنین مشکلاتی به حداقل برسد.

مشاوره سایت برای بعد زا راه اندازی سایت

بسیاری از مدیران کسب و کار های مختلف دارای این نگرش اشتباه هستند که کار با راه اندازی سایت تمام شده است و دیگر نیازی به راهنمایی در این زمینه ندارند در صورتی که این یک نگرش اشتباه است که می تواند برای کار و کسب شما گران تمام شود. بیشتر روندهای مثبت، سرنوشت ساز و تاثیرگذار یک سایت خوب معمولا بعد زا راه اندازی آن و با انجام برنامه ریزی های دقیق انجام می شود. برای دست یابی به این روندها نیاز است که رد جلسات مشاوره به صورت دقیق خواستگاه و اهداف شرکت و میزان هزینه ای را که در توان مالی کسب و کار شماست را برای مشاور توضیح دهید تا مشاوران بتوانند با در نظر گرفتن تمامی شرایط شما و در راستای پیشبرد اهداف شما بهترین برنامه ریزی و رویکرد را ارائه دهند. از نمونه رویکرد هایی که می توان برای بهبود سایت شما انجام داد و آن را تبدیل به یکی از سایت های برتر موتورهای جستجو مانند گوگل کرد استفاده از بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی با تولید محتوا، سئو، ایمیل مارکتینگ، رپورتاژ آگهی، تبلیغات گوگل، تبلیغات بنریو نگهداری و پشتیبانی، بروزرسانی‌های فنی و نمونه های از این قبیل می باشد که هرکدام نیاز به برنامه ریزی مشخص برای استفاده ردست و بجا دارد. این کار توسط مشاوران انجام می شود و دلیل اصلی نیاز به مشورت بعد از راه اندازی سایت رد این قسمت حس می شود. مشاوره و کس اطلاعا در مورد هر کدام از این فرآیند ها می تواند بخشی از ابهامات موجود در توسعه وب سایت شما را برطرف سازد. برای نتیجه گرفتن هرچه بهتر در این زمنیه بهتر است چشم انداز خود از طراحی سایت در یک سال آینده را برای مشاوران توضیح دهید تا بتوانند برنامه بهتری را به شما با توجه به این مهم در نظر بگیرند.

در جلسات مشاوره سایت چه مطالبی بیان می شود؟

در طول جلسات مشاوره ای که به منظور طراحی سایت برای شما برگذرا می شود یک سری اصول و موارد مطرح می شود از جمله طراحی سایت ، اهداف کسب و کار، مخاطبین، رقبا و امکانات مورد نیاز در سایت که تمام این موارد در جلسات پیش رو پیش بینی شده و برای هر کدام از این موارد برانمهو پلن خاصی در نظر می گیرند. در انتهای جلسات مشاوره و با در نظر گرفتن مواردی که بیان شد یک پروپوزال نیازهای کار و کسب شما به صورت لیست شده و منظم ارائه می شود. در این پروپوزال اطلاعاتی از جمله خدمات و امکانات مورد نیاز شما برای ایجاد یک وب سایت تخصصی و موفق در فضای وب تنظیم و تشریح می شود. از این پروپوزال می توانید اطلاعات مهمی از جمله زمانبندی، هزینه طراحی سایت و مراحل طراحی را استخراج کرد. در واقع هدف اصلی این جلسات مشاره سایت شفاف سازی فرآیند طراحی و پاسخگویی به سوالات در این زمینه می باشد. در این جلسات تمامی مواردی که مرتبط با سایت می باشد از جمله هزینه طراحی سایت تخصصی، انواع سیستم مدیریت محتوا، انواع سایت، روش های طراحی سایت، انواع خدمات طراحی سایت، چگونگی راه اندازی سایت، مزایای طراحی سایت و موارد این چنینی بیان می شود.

نگاه آریایی

مشاوره رایگان طراحی سایت

یکی از مهم ترین اقدامات در زمینه راه اندازی و طراحی سایت، مشورت با متخصصان این زمینه است. مشاوران می توانند با توجه به تخصصو تجربه ای که رد این زمنیه دارند همه کار و کسب شما را در نظر بگیرند و بهترین و به صرفه ترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند. بسیاری از شرکت های طراحی سایت از جمله مجموعه هلدینگ نگاه آریایی برای رفع ابهامات کار و کسب های مختلف که تصمیم دارند وب سایت تخصصی خود را راه اندازی کنند جلسات مشاوره رایگانی را در نظر می گیرند که می توانید با پر گردن فرم مشاوره رایگان برای تنظیم جلسه ای در جهت گرفتن مشاوره سایت اقدام نمایید. این جلسات با این موضوع خواهد بود که چه نوع وب سایتی برای کار و کسب شما مناسب تر می باشد. سایت شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد و چه مقدار هزینه سایت در نظر بگیرید. یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است طراحی گرافیکی و میزان تصاویری است که باید در طراحی سایت خود مورد استفاده قرار دهید. از نظر فنی سایت بهتر است که سبک باشد و حجم بالایی نداشته باشد ولی از نظر کاربری گرافیک از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین وجود یک مشاوره طراحی سایت خوب می تواد=ند تعادلی را در این بین بوجود بیاورد. مشاوران طراحی سایت با در نظر گرفتن اینکه امروزه ۸۵ درصد بازدیدهای اینترنتی از طریق گوگل و موتورهای جستجو انجام می شود نحوه سایت را به شکلی انجام می دهند که مطابق با الگوریتم های گوگلبوده و از هر نظر بهینه باشد. اگر وب سایت شما به شکلی طراحی شده باشد که از کارایی مناسبی برخوردار نباشد در مراحل اول راه اندازی وب سایت خود شکست خواهید خورد و هزینه غیرقابل جبرانی به شرکت شما تحمیل می شود. حضور مشاور سایت به شما کمک می کند تا بتوانید اصول فنی طراحی سایت را به شکلی پیاده سازی کنید که کارآیی سایت شما چندین برابر شود و پس از ایید طراحی گرافیکی مناسب از هر نظر می تواند وب سایتی را به شما ارائه دهد که باعث موفقیت کار و کسب شما شود. می توان نتیجه گرفت که وجود مشاوره تضمینی است برای به نتیجه رسیدن طراحی وب سایت و استفاده بهینه از آن که می تواند بر روی تمامی جوانب کار و کسب شما تاثیر مثبت بگذارد.

خدمات مشاوره راه اندازی سایت

راه اندازی سایت با اهداف گوناگونی و با توجه به نوع کار و کسب شما انجام می شود ولی در بیشتر موارد با هدف افزایش فروش شکل می گیرد. فرآیند مشاوره ره اندازی وب سایت در چهار مرحله مجزا انجام می شود که به شرح زیر است:

۱- جمع آوری ایده ها: در اولین قدم از طراحی سایت مشاوران و مدیران کار و کسب ها به بررسی ایده های مختلف می پردازند و پیشنهادهای مختلف را بررسی می نمایند.در این مرحله تمامی مزایای ار و کسب و رقبای موجود در بازار تجزیه و تحلیل می شود و بر این اساس محتوا و ساختار شکل تعیین می شود.
۲- طراحی سایت: در این مرحله شما باید هاست و دامنه مورد نیاز برای راه اندازی سایت خود را خریداری نمایید و پس از آن یک طراحی گرافیکی ثابت برای سایت خود در نظر بگیرید در ادامه و پس از تایید طراحی گرافیکی برنامه نویسان اقدام به طراحی و اجرای آن می پردازند. وظیفه مشاوران سایت در اینجا نظرات بر عملکرد درست و بهینه برنامه نویسان و گرفتن خروجی مناسب از آن ها می باشد.
۳- بهینه سازی سایت: پس از کامل شدن سایت نیاز است که آن سایت از نظر سرعت و محتوا باید بهینه شود. البته نباید این فرآیند را با سئو اشتباه بگیرید و این دو کاملا از هم جزا هستند.
۴- پشتیبانی سایت: اگر از اول اقدام به طراحی سایت با مشاوران این زمنیه صحبت کرده باشید و از راهنمایی های آن ها ساتفاده کرده باشید می توانید در واقع قسمتی از پشتیابنی سایت را آن ها بخواهید و مشاوران وظیفه داران نواقص سایت را برطرف کرده و خطاهای آ« را تحلیل نمایند تا باعث بهبود سایت شما شود. این امر کاملا به خدمات مشاوره ساتی که شما در نظر داشته اید و در ابتدا با مشاوران در مودر آن بحث و گفت و گو کرده اید بستگی داردو می تواند برای هر شرکتی با توجه به چشم اندازهای آن ها متفاوت باشد.

هدیه هلدینگ نگاه آریایی به شما

نگاه آریایی

جلسه مشاوره سایت رایگان می تواند در دفتر مشاوره طراحی سایت نگاه آریایی یا محل کار شما برگزار شودو این بستگی به شما و شرایط کاری شما دارد بنابراین برای استفاده از این خدمات لازم است فرم مشاوره رایگان را پر کرده و انتظارات خود را در قسمت نظرات بیان نمایید تا با توه به شرایط شما و انتظاراتتان جلسه ای تنظیم شده و با هماهنگی شما بتوانیم تبادل اطلاعات مفیدی داشته باشید.